Age of Wulin

Přidáno Srp 26 2013 - 1:25pm od Dejwmeister
RATING
 • Grafika
 • Zábava
 • Hratelnost

A máme tady novou pecku z Asie, tentokrát to není fantasy s hráči se žraločími hlavami řezajícími do 10 metrových hadích bossů, ale celkově lidská (na výběr je pouze muž a žena) hra zaměřená na bojová umění (pro fanoušky Čínských megafilmů plus) s pár speciálními rysy vynikajícími mezi ostatními MMO, které si následně předvedeme.

Jedná se o kompletní sandbox hru, čili jestli se chystáte odečíst pár hodin ze svého volného času sbíráním kytek a mícháním léků, či je libo zabíjení nevinných noobů za rohem, je to možné (s různými následky).

Vyjdete v noci na ulici a vidíte ozbrojenou dlouhovlasou asiatku pronásledující spoře oděného chlápka s pytlem na zádech. Ano, tvůrcům se opravdu podařilo ztvárnit sociální vrstvy, do kterých se hráči zařadí svojí herní činností. Čili jestli se rozhodnete přivydělat si nějakým tím únosem offline hráče (k tomu se ještě dostaneme), automaticky spadáte mezi vrstvu bídníků a můžete to tak dotáhnout i do vězení či na osobní popravu (nic moc pocit). Naopak můžete padouchy pronásledovat (policiééé) nebo osvobozovat netušící offline brambory nacpané v pytli.

Za všechny veřejné akce mimo základních NPC questů (Ano, je tu také příběhová linie, na výběr jsou 4) dostanete hráčské peníze, na kterých vlastně funguje celá vyspělá ekonomická část hry (za NPC peníze lze koupit pouze základní věci). Existuje přísloví bez peněz do hospody nelez, které si Asiati mírně upravili na bez peněz nelez, jelikož bez hráčských peněz můžete i vyhladovět. Místo paniky a vyhození kariérního bodu za znalosti kuchaře můžete zkusit jídlo z kuchtíků zkusit vyžebrat (včetně menší almužny navíc).

Jako v každé MMO můžete s ostatními Kung Fu hrdiny uspořádat guildu. Autoři opět nezaháleli a událi pro každou hráčskou guildu možnost postavit si vlastní guild base (základnu). Open PvP svět samozřejmě otevírá další možnost guild válek, které probíhají řezáním oponentů a vypalováním jejich základny (strašné drama).

Ano, možností a aktivit je ve hře dost, kvůli tomu je také hra zpočátku velmi komplikovaná (to ještě doprovází nudný tutoriál), čili po odklikání licenčních podmínek a ukousání si nehtů u updatu, se připravte na první hodiny pekla a zvykání si na herní systém (2-3 dny pravidelného hraní), po čemž si zahrajete opravdu pořádnou MMO, která si plně osvojila druhé M a z toho hlediska jí hodnotím jako nejlepší hráčsky zaměřenou mezi dnešními “top“ MMO.

+

 • rozmanitost
 • všemožné aktivity kromě trénovaní Kung Fu a profesí
 • ekonomika postavená na hráčích
 • základny guild a jejich stavba / dobytí
 • sociální systém
 • Kung Fu!

-

 • Občasné lagy
 • Složitější porozumění hře
 • Otravný tutoriál

Typ hry: Free To Play

Fáze hry: Hratelná BETA

Tvůrce: gPotato

Vydavatel: SnailUSA

Homepage: www.ageofwulin.com

Minimální systémové požadavky: 

CPU: Pentium 4 2.4Ghz
RAM: 1GB
Grafická karta: GeForce6600
Paměť grafické karty: 128MB
Připojení: 1Mb
Místo na disku: 10GB

Redakce
Avatar of Dejwmeister

Hry hraju dnem i nocí a chytí mě každé MMORPG. Jesli mě potkáš na ulici, dej mi high five!

3 Komentářů Nebojte se zapojit do této konverzace.

 1. Czechfu 6.11.2013 at 23:04 - Reply

  čau , hraju kdyby někdo hrál taky napište :-)

  • TomasK 7.11.2013 at 10:40 - Reply

   cus a kde hrajes? :)

Okomentuj mě