Objev týdne : Archeage

Přidáno Pro 2 2013 - 10:30pm od Dejwmeister

Sakra, proč nám tolik lidí cpe, že se těší na tuto korejskou herní senzaci? Z Koreje nám bohatě stačil Sai rozparovač uší (a jeho Gangnam style), brutální zásahy K-Popu, a nakonec máme už i dost korejských her (odvezte si už ta přetékající prsa zpátky na orient).

Tak tady to stálo za optání

Po jubilejně 50tém přečtení slova Archeage jsme neváhali a vyzpovídali natěšené fanoušky přicházející herní korejské pecky. Práce u bezpečnostní policie sice není naše hlavní povolání, ale odpovědi jsme si prověřili z důvěryhodných zdrojů (z Wikipedie ne).

Proč se těšíš na Archeage?

 • „Tak hlavně na 120 classů“

  PRAVDA

Zní to stejně neuvěřitelně jako samohonič (japonský vynález – co dodat), stejně tak je to pravda. Ve hře jsou sice 4 základní hratelné role (warrior, priest, mage, ranger), ale ty můžete nakombinovat do vlastní unikátní pomocí 7 vybratelných směrů (schools). Tvůrci na blízkém východě to nejspíš přehnali se Sudoku, jelikož kombinací je opravdu 120.

 • „Skvělá hra, dostanu teď k vánocům“

  KEC

HRA VYJDE NA VÁNOCE?

 • Shut-up-and-take-my-money-425x265

Reakci chápeme, ale je to bohužel pouhý kec nedočkavého fanouška. Potvrzené datum vydání jest stanoveno na 23. června 2014.

 • „Budu moct mít vlastní dům a rodinku“

  PRAVDA

Hra nejspíše zavede do světa pojem Korejský sen, jelikož ano, můžete se oženit, postavit si dům, mít děti a třeba si obstarávat záhon (možná jediný důvod proč začít sledovat Rady Ptáka Loskutáka) a dům si průběžně přestavovat.

 • „Vodní závody na kánojích!“

  PRAVDA

Hra je plná kompetence. Jestli se chcete stát nejlepším závodníkem se vzdušným kluzákem či nejlepším vězeňským fotbalistou, je to na vás (snad se vším, s čím se dá cestovat se dají pořádat závody).

 • „Protože to bude Free To Play“

  NENÍ JISTÉ

V Koreji je hra Free To Play. To ale nemusí stoprocentně znamenat, že nám dovezou korejskou pecku na obrazovky zdarma.

 • „Horolezectví!“

  PRAVDA

Ve světě Archeage jste hrdinou, a hrdinu skála nezastaví.

 • „Systém vězenských prací“

  PRAVDA

Pokud se místo rybaření dáte na pirátství či se místo rodinného života rozhodnete pro kariéru založenou na kradení salátů, po chycení jdete za mříže. Asiati si oči vidně potrpí na pravidlech, ukázkou je čínský Age of Wulin, kde jsme po chycení za zabití nevinného hráče prospali hodiny na klávesnici, mezitím co náš Kung Fu padouch vyseděl na kupce slámy dvě slepice. Korejci nám však nedají od hry spát a nahodili systém odpracování si svého činu. Zabil si hráče? Mlč a kopej! Na přestávku od práce si můžete třeba zahrát s ostatními vězni fotbal. Neláká vás to? Tak zkuste utéct!

Chcete se sami předsvědčit,  proč se na hru těšit?
Na oficiální stránce je na vás nachystaný trailer a pěkně zpracovaná slideshow.

Homepage : www.archeage.com

Datum vydání : 23. června 2014

Tvůrce : XL GAMES

Vydavatel : Trion Worlds

 

Redakce
Avatar of Dejwmeister

Hry hraju dnem i nocí a chytí mě každé MMORPG. Jesli mě potkáš na ulici, dej mi high five!

Okomentuj mě