Objev týdne : TROVE

Přidáno Pro 9 2013 - 5:59pm od Dejwmeister

Kdo si myslí, že přežití uprostřed ničeho v LEGO světě (a kyblíky s lávou!) už není cool, tak už mu ujel vlak a teď stojí v louži pod deštěm (bez pláštěnky) v podobě hraní Metin 2. Je to totiž pořád zasraně cool.

Shrnutí v kostce

Trove zabil dvě mouchy, kterými jsou (byly) placený Cube World a supernudná honba za diamanty (a kyblíky s lávou!) AKA Minecraft jednou kostkou. Jak?

Tak zprva, bude to MMORPG. Už žádné „Create a new World“, tady se jedná o jeden online server, jeden svět a jedno dobrodružství. Minecraft Online, baby!

Dynamickým pojetím hry Trove LEGO mečem rozsekal hrozbu v podobě nudného bojového systému a světa s pointou věčného kopání, abychom se dostali k akci. Dělnická strana (srp a kladivo) už je prostě dávno za zenitem. Vadí mi v cestě zeď? Nevadí, jedu bomby! Před dveřmi mi parazituje nezmáný hráč? Nešetřím ohnivými koulemi.

Upgradováním LEGO světa MMO prvky však neubírá na jeho unikátní vlastnosti – každý objekt se skládá z mikročástic (voxelů), které nám umožnují cokoli postavit či zničit.

Kostkovaným mečem dostal štastný zásah i placený Cube World. Hra bude plně Free To Play !

Zkrátka, když jsme si v 15 letech kupovali LEGO Star Wars, na jímž krabici bylo v pravém dolním rohu cudně napsáno 4 – 16 let, byli jsme si tak nějak jistí, že věkovou hranici domyslela Česká Pošta a z LEGA nikdy nevyrosteme. Byla to pravda.

Homepage : www.trove.com

Datum vydání : 2014

Tvůrce : Trion Worlds

Vydavatel : Trion Worlds

 

Redakce
Avatar of Dejwmeister

Hry hraju dnem i nocí a chytí mě každé MMORPG. Jesli mě potkáš na ulici, dej mi high five!

Okomentuj mě